greedy hand 1091060 m 150x150 Pożyczka Filarum.pl w praktyce Filarum.pl to kolejna firma zajmująca się chwilówkami online. Jest to serwis należący do właściciela innej znanej platformy Sohocredit. Filarum prowadzi obecnie agresywną kampanię reklamową, o czym przekonać sie można choćby oglądając ich spoty w tv.

Jako pożyczkodawca Filarum oferuje krótkoterminowe szybkie pożyczki w wysokości do 2500 zł na okres do 30 dni. Jeśli chcesz sprawdzić czy dostaniesz pożyczkę w Filarum kliknij tutaj lub przeczytaj więcej o tej firmie.

Kto może starać się o pożyczkę w Filarum? Każdy kto posiada stałe zameldowanie, dowód osobisty, telefon i konto w banku. Firma obsługuje osoby w wieku 21-70 lat.

Jak wnioskować o pożyczkę? Musisz zarejestrować się TUTAJ, wysłać przelew weryfikacyjny a następnie wybrać kwotę i okres pożyczki. Jeśli wszystko jest ok w ciągu jednego dnia możesz mieć i decyzję i środki na koncie.

Jakie są koszty pożyczki w Filarum.pl? 

Pożyczając 500 zł na 30 dni musisz spłacić ok 640 zł. Dla kwoty 1000 zł będzie to ok 1250 zł

Jeśli chcesz skorzystać z oferty Filarum.pl KLIKNIJ TUTAJ

 

Inni wpisali te frazy by tu trafić:

  • yhs-default

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>